Беленький Марьян (belenky) wrote,
Беленький Марьян
belenky

Чи можна красти?

Недільна проповідь

Мар’ян Біленький

Є така теорія, ніби красти нєхарашо. Це проблема на така проста, як може здатися на перший погляд. Наприклад, в тебе хтось шось зпиздив, а ти пішов, та зпиздив в нього своє назад. Це як, щитаєця чи нє?
Наприклад, хто зпиздив у бабулі на базарі 500 гривень, ій нічого буде їсти місяць. А якщо ти зпиздив, дай тобі Бог, з хлібозаводу та продав наліво машину з хлібом, так ти хазяїна наїбав на 0.000001. Хазяїн того навіть не помітить. А тобі з того користь.
Ще у Еклезіасті (Коелеті) зказано „ Хто зпиздив на мільон, судить того, хто зпиздив на копійку”.
Чи ото "Істино кажу вам - хто не зпиздить у кєсаря кесарева, не увійде до царствія небесного. " (Матф. 45:32)
Хто зна, де отой Гайдамак зпиздив свої міліони? Але ж він зараз шановний член громади. Судять не того, хто вкрав, а того, хто попався. Лише у ту мить, шо ти кладеш зпизджене собі у сумку – ти крадій, а все інше життя – ти чесна людина. Перш, ніж шось купить , подумай – а де це можна зпиздити? Пиздити треба не тільки те, що погано лежить, але і те, що лежить добре, и не лежить взагалі. Хай воно тобі сьогодні не знадобиться , звідки ти знаеш, шо буде завтра? Нам наші президенти, прем’єр-міністри, члени дум, рад та кнесетів, та інші крадії добре показали, як це робиться. Для чого люди йдуть до кнесетів, верховних рад та інших дум? шоб відірвати собі шматка від державного пирога.
Якшо навколо тебе усі хапають усе, шо під руку попаде, а ти стоїш посередині і читаєш їм мораль, тебе йобнуть по голові, і правильно зроблять.
Як ти будеш дивитися у очі своїм дітям, коли вони тебе спитають:
- Тату, а шо ти нам за все життя зпиздив?
Але якщо ти направо и наліво дзвониш, як справно ти найобуеш гасударство, так ти мудак. Тебе посадовлять і правильно зро,блять.
Св'яте діло - наїбати державу. Бо вона тебе найобує кожну секунду. І все, шо ти в неї сміг взяти - лише маленька частина того, что вона відібрала в тебе, в батьків та дідів твоїх, у всіх поколінь що жили на Землі до тебе.
Спиздити у держави – твій св’ятий обов’язок перед грядущими поколіннями.
Заробить кожен дурень може, а зпиздити – для цього розум потрібен. Треба добре поміркувати – шо можна зпиздити, де, у кого, щоб не схопили за руку. То ж нумо, хлопці, за діло. День, коли ти нічого в держави не зпиздив – то день, прожитий даром.
То ж – ваші цілі ясні, завданні визначені – за роботу, товарищі!
Subscribe

 • (no subject)

  Писатель и деньги. Личный опыт. Марьян Беленький Об авторе:…

 • (no subject)

  А шо? Пусть ФБ закроют навсегда, и тогда все сюда вернутся. За что меня банили в ФБ: "Русофобские" цитаты из Пушкина, Лермонтова, Щедрина и т. д.…

 • (no subject)

  Марьян Беленький Скромность. Профилактика и лечение Скромность, наряду с шизофренией и депрессией является тяжелым психическим расстройством. Б-ному…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments