Беленький Марьян (belenky) wrote,
Беленький Марьян
belenky

Виготовлення атомної бомби у домашніх умовах

Мар’ян Біленький

1. Візьміть шмата радіоактивного плутонію, розміром з кавуна, і розпиліть його пилкою, щоб кожна частина була менше критичної маси. Дивіться, щоб не опектися, бо воно ж, холера, нагрівається під час розпилу. Щоб не дуже грілося, поливайте його важкою водою.
2. Цей пункт знятий за вказівкою тітки Марусі.
3. Ці два шматки покладіть у різні кутки, накрийте газетою, шоб пилюка не падала.
4. Тирсу зметіть та покладіть до окремого кулька. Напишіть списка, кому це у борща підсипати. Побачите – ще не вистачить.
5. Візьміть казана побільше та напхайте туди вибухівки. Як її зробити – вам розкажуть у господарчій крамниці. Розуйтеся , та притрамбуйте ногами вибухівку.
6 . Потім ще ковадликом зверху притрамбуйте. Якщо хтось дзвонитиме у двері – не відкривайте. Кому треба – прийде іншим разом.
7. Не гасіть бичків об вибухівку, бо сліди зостануться, буде не гарно.
8 Суньте у це два електродроти різних кольорів, бажано гармонічних, напр. блакитного та помаранчового. Інші два кінці до розетки пхати поки що не потрібно - сусіди можуть це невірно зрозуміти.
9. Якщо теща спитає – шо ви там робите – скажіть – запаси на зиму, хай відчепиться.
10 . Візьміть червоної масляної фарби та пензлика. Напишіть на казані великими буквами „Атомна бомба”. Можете добавити пару слів від себе. Пензлика потім промийте бензином, щоб фарба не зсохлася.
11. Накрийте оте усе рядном та запхайте на антресолі якнайглибше. Хай лежить собі, воно ж їсти не просе.
То ж бувайте здоровеньки
Широ ваш - Мар'ян Біленький
Subscribe

 • (no subject)

  Росгоскомговнонадзор признал резиновых и пластмассовых уточек символом экстремизма и запретил их производство и распространение. Появление в…

 • (no subject)

  Владимир Путин принял предложение губернатора Крыма: https://svpressa.ru/society/article/168302/ и принимает на себя корону Российской Империи. Дата…

 • (no subject)

  Завтра снимут бан в ФБ и хуй вы меня больше здесь увидите. Толку от вас все равно никакого.   Марьян Беленький Собачка Что ты пристал ко мне?  Что…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment