Беленький Марьян (belenky) wrote,
Беленький Марьян
belenky

Мій дядько кльовий був пацан. Але коли він захворів, я мусив залишити усі тусовки, и пиздячити до нього у село. Це ж яка єбля - сидіти біля отого мудака цілими днями, не маючи можливості відійти посцять. Так хай би він вже здох, старе мудило".
Так думав один пацан, шо хуячив у тачці до свого дядька у село. Він народився і тусувався серед москалів, у Пітері. Ви, може, теж там бували. Його батько усе життя лизав сраку начальству у якомусь міністерстві, прохуячив усе бабло. Пацану найняли бебісітершу, що хуячила французьскою. Так оце мале ій увесь час їй під спідницю руками хуячило. Довелося найняти чоловіка. Автор оцієі хуйні - Мар'ян Біленький. Той вчитель не дуже зайобувався навчанням, зате навчив пацана грати у покер, і курити маріхуану, брав на блядки до Літнього саду. А воно ж, мале, сука, виросло і почало тусуватися по клубам та дискотекам. Прикид в нього був кльовий - він усе замовляв по Інтернету на фірмах, це удвоє дешевше, ніж купляти у отих блядей. Англійську він мало знав, зате di le que no (або cross body lead) у сальсі робив вправно. Тьолки з нього балділи. Їбатися він почав років с 15, з дамами років під 40, що його вчили отим премудростям.
Ми усі вчилися потрошки усякої хуйні. Пацан вмів дохуя пиздіти, убовтував тьолок на раз. Чого вам ще треба? Уся тусовка вирішила - свій пацан, хай воно собі тусуєця и далі.

Далі буде
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment